Pánské peněženky jsou praktickým a stylovým dárkem

Snad každý muž touží vlastnit pěknou peněženku, pro ně peněženka neslouží pouze pro uschování hotovosti a platebních karet, ale je také módním doplňkem. Peněženka je skvělým kandidátem jako dárek k narozeninám či k jiným významným událostem.

Úzké peněženky jsou muži preferované

Většina pánských peněženek je uzpůsobena, aby se vešla do zadní kapsy kalhot, což také odpovídá tomu, že je muži preferují nejvíce. Muži často nenosí s sebou tašky či batohy, takže jim úzký profil vyhovuje. Podívejte se na různé varianty těchto peněženek. V trendu jsou také peněženky bez zapínání.

Nepřeberné kombinace vnitřního uspořádání

Každá peněženka může mít jiné vnitřní uspořádání, protože záleží na její výšce a šířce a také na tom, zde peněženka disponuje zapínáním či nikoli. Zapínání na zip spíše najdeme u peněženek, které jsou určené pro sportovní aktivity, ale také u elegantních peněženek, které nabízí značka Maitre nebo Strellson.

Barvy od přírodních tónů až po nadčasovou černou

Jestliže vybíráte peněženku jako dárek a nevíte, jakou barvu peněženky zvolit, nezoufejte! S elegantní nadčasovou černou zabodujete téměř vždy, ať už vybíráte dárek pro dědečka, tatínka, syna či manžela. Všechny modely jsou vyrobeny v nejlepší kvalitě, avšak varianty v pravé kůži vždy budou svými vlastnosti a šarmem o level výše.