S líným pytelem odpočívejte kdekoliv se vám bude chtít

Pokud jste ještě neslyšeli o „líném pytli“, tak pozorně čtěte, zvlášť, pokud jste tak trochu líní a rádi si odpočinete. Líný pytel nabírá na oblibě a již možná některý z vašich přátel jej má doma. Tento pytel vás doslova dostane do kolen vzhledem ke svým vlastnostem. Je malý a přitom velký!

Chillujte jako byste měli nekonečně času

Dopřát si odpolední či večerní chill je úžasné, hlavně pokud jste dopoledne vykonávali nějakou aktivitu a rádi byste si odpočinuli. Je to magická chvilka pro vás samotné, ale také můžete odpočívat s přítelem. Uvolníte veškeré napětí ve vašem těle a oddáte se jen naprosté relaxaci a odpočinku. Vaše tělo spustí regenerační proces a vy se následně budete cítit daleko lépe.

Srazy s kámoškami v líných pytlech

Líné pytle jsou malé, jelikož se plní vzduchem. Můžete si jej vzít třeba do parku, na pláž či na vodní hladinu. Můžete se scházet s kamarádkami a uspořádat línou párty. Podívejte se na krátké video, jak si jej užívají jejich vlastníci.

Pro všechny věkové kategorie

Tento nafukovací vak není jen pro dospělé, ale samozřejmě také pro děti, kterým se bude velmi líbit. U moře či jezera jsou nejvíce nadšení, protože si jej mohou vzít do vody.

Skladnost, snadná údržba a velká nosnost

Pytek je velice skladný, můžete jej využívat na souši i vodě a jeho údržba je velmi jednoduchá a zvládne jí kdokoliv. Dokonce je tento odpočinkový vak omyvatelný mýdlovou vodou.

Odpočívejte naprosto kdekoliv

Tento pán musel čekat na svého kamaráda u svého automobilu, ale čekání se mu táhlo, tak si roztáhl nafukovací vak a odpočíval na veřejném parkovišti.