Adrenalinový dárek pro Ostraváky

Adrenalinový dárek v podobě skoku z jeřábu. Takzvaný bungee jumping, oblíbená aktivita po celém světe je skvělým adrenalinovým zážitkem pro vaše přátelé, známe či rodinu.

Vychutnat zážitek si lze v několika lokalitách, v Plzni, Praze, Brně, Olomouci a také v Ostravě.

Jak to probíhá?

Nejprve musíte zdolat cestu na vrchol samotného jeřábu. Jakmile budete nahoře, můžete si vychutnat dech beroucí výhled. Již samotná cesta nahoru je zážitkem, takže o zážitky je velmi dobře postaráno a nemusíte se obávat, že byste se nudili.

Jakmile vás připraví ke skoku, musíte skočit! A pokud je to váš první skok, tak vám rádi pomůžou spadnout z jeřábu. Prostě vás shodí a v tu chvíli není cesty zpět! Vaše srdce je rozbušené, tep cítíte v celém těle a modlíte se, abyste to přežili.

A následně se nebezpečně krásně blížíte k zemskému povrchu a v tu chvíli si můžete myslet, že váš život končí, protože vaše tělo se rozletí po celé krajině při nárazu do země.

Díkybohu se toto nestane a vy se budete nad zemí ještě nějakou chvíli houpat a potom vás vytáhnout opět nahoru. Vy budete velice šťastní, protože jste přežili. Je to nádherný pocit, který popisují mnozí z účastněných.

Dárek můžete zakoupit komukoliv formou poukazu na zážitek.